TV-program av Svenska Cupen
Svenska Cupen: För närvarande finns det ingen TV-sänd match. Du kan kolla historiken för tidigare TV-sända matcher.
Söndag, 2024-03-17 | ||||
15:00 | | AIK Fotboll | Djurgårdens IF | |
Lördag, 2024-03-16 | ||||
15:00 | | Halmstads BK | Malmö FF |
|
Lördag, 2024-03-09 | ||||
13:00 | | Brommapojkarna | Halmstads BK |
|
16:00 | | Mjällby AIF | AIK Fotboll |
|
Måndag, 2024-03-04 | ||||
18:30 | | Hammarby | Mjällby AIF |
|
18:30 | | IK Sirius FK | IFK Norrköping |
|
18:30 | | Utsiktens BK | IK Brage |
|
18:30 | | Västerås SK | GIF Sundsvall |
|
Söndag, 2024-03-03 | ||||
13:00 | | Elfsborg | Degerfors IF |
|
13:00 | | Östers IF | IFK Luleå |
|
13:00 | | GAIS | Örgryte IS |
|
15:15 | | Kalmar FF | AIK Fotboll |
|
15:15 | | Gefle IF | Örebro SK |
|
17:30 | | Djurgårdens IF | IFK Göteborg |
|
17:30 | | Skövde AIK | United IK Nordic |
|
Lördag, 2024-03-02 | ||||
13:00 | | IFK Värnamo | Halmstads BK |
|
13:00 | | Trelleborgs FF | Helsingborgs IF |
|
15:15 | | Östersunds FK | Landskrona BoIS |
|
15:15 | | BK Häcken | Brommapojkarna |
|
Måndag, 2024-02-26 | ||||
18:30 | | Brommapojkarna | Östersunds FK |
|
18:30 | | GIF Sundsvall | Hammarby |
|
18:30 | | Landskrona BoIS | BK Häcken |
|
Söndag, 2024-02-25 | ||||
13:00 | | IFK Göteborg | Skövde AIK |
|
13:00 | | Helsingborgs IF | IFK Värnamo |
|
13:00 | | Mjällby AIF | Västerås SK |
|
13:00 | | Halmstads BK | Trelleborgs FF |
|
15:15 | | United IK Nordic | Djurgårdens IF |
|
17:30 | | IFK Norrköping | Utsiktens BK |
|
17:30 | | IK Brage | IK Sirius FK |
|
Lördag, 2024-02-24 | ||||
13:00 | | Varbergs BoIS FC | Östers IF |
|
13:00 | | Degerfors IF | GAIS |
|
13:00 | | Örgryte IS | Elfsborg |
|
13:00 | | IFK Luleå | Malmö FF |
|
15:00 | | Örebro SK | Kalmar FF |
|
15:15 | | AIK Fotboll | Gefle IF |
|
Måndag, 2024-02-19 | ||||
18:30 | | Djurgårdens IF | Skövde AIK |
|
18:30 | | IFK Luleå | Varbergs BoIS FC |
|
Söndag, 2024-02-18 | ||||
13:00 | | Elfsborg | GAIS |
|
13:00 | | Halmstads BK | Helsingborgs IF |
|
13:00 | | Degerfors IF | Örgryte IS |
|
13:00 | | IFK Värnamo | Trelleborgs FF |
|
15:00 | | Kalmar FF | Gefle IF |
|
15:15 | | AIK Fotboll | Örebro SK |
|
15:15 | | United IK Nordic | IFK Göteborg |
|
17:30 | | IFK Norrköping | IK Brage |
|
17:30 | | IK Sirius FK | Utsiktens BK |
|
Lördag, 2024-02-17 | ||||
13:00 | | Malmö FF | Östers IF |
|
13:00 | | BK Häcken | Östersunds FK |
|
15:00 | | Mjällby AIF | GIF Sundsvall |
|
15:15 | | Hammarby | Västerås SK |
|